Proszę wybrać język:
 
 

O NAS

Jesteśmy nowoczesnym włoskim Przedsiębiorstwem enologicznym, które dzięki swoim założycielom, ma silne korzenie w kulturze Włoskiego Wina.

Nasze wina pochodzą wyłącznie z winogron z naszych posiadłości lub z wybranych winorośli wyłącznie na terytorium Włoch.Surowe kontrole jakości, którym podlegają nasze wina, na wszystkich etapach przetwarzania zapewniają wysoki poziom rezultatów .

Naszym celem jest przybliżyć coraz szerszemu gronu zwolenników na całym świecie jeden z głównych włoskich produktów:WINO.

Włochy od czasów starożytnych Rzymian produkują różne odmiany tzw. „nektaru bogów”; po ponad dwóch tysiącach lat różnica może być opisana w trzech zmiennych:jakość, ilość i różnorodność.

Już wtedy jak i teraz ambitni włoscy winiarze, bez różnicy od szerokości geograficznej oferują doskonałe produkty i my z Cantine Italia pragniemy wtajemniczyć rosnącą liczbę wielbicieli na całym świecie, z naszymi markami, kulturą włoskiego wina i szeroką gamę produktów winiarskich, które świat nam zazdrości.